Naše služby

Naše společnost zajišťuje pro zákazníky výrobu ocelových konstrukcí ,  malosériovou výrobu , prototypy i velké výrobní projekty, které vyžadují dlouhodobou servisní spolupráci.

Zkušenosti a kvalifikace našich zaměstnanců zaručují maximální efektivitu a kvalitu naší výroby.

Nabízíme projektování, výrobu , montáž a servis . A to například u transportních vozíků, regálů, stolů, pracovních plošin, robotických palet , zábradlí , schodišť a jiných ocelových konstrukcí. Zároveň montujeme ventilace, rozvody stlačeného vzduchu  a pod.

Rekonstrukce, opravy a modernizace stávajících zařízení .  Servis v oborech: voda, stlačený vzduch, elektroinstalace, robotika.

Naše výrobní, vývojové a technologické centrum bylo vybudováno v roce 2014. Zaměřujeme se především na výzkum a vývoj pokročilých výrobních technologií tak, abychom mohli vyrábět produkty vedoucí ke spokojenosti našich zákazníků. Můžeme vám nabídnout moderní technologii, která je přizpůsobena neustále se měnícímu trhu a nabízí mezinárodní konkurenceschopnost. Výroba prototypů včetně prohlášení o shodě a certifikace CE

Ve spolupráci s našimi partnery zajistíme:

polotovary včetně nerezu a neželezných kovů, dále veškeré zpracování kovů – tepelné zpracování, galvanické pokovování, mokré a práškové lakování atd.